POHODA JAROMĚŘ

  

     PTO Maxim je součástí Pionýrské skupiny  Pohoda Jaroměř, která má svou klubovnu v ulici Národní 83, v areálu nemocnice. Vedle Maximáků mají zde svou klubovnu oddíly Tuláci a Poutníci. Schůzky máme pravidelně, každý pátek od 16.00 hod. (pokud nejsme někde na víkendové akci). Dále nabízíme zájemcům z řad neregistrovaných členů PS POHODA nově otevřený, volnočasový klub pro děti a mládež s názvem "KUPÉČKO". Klub je otevřen každé ÚTERÝ od 15.00 do 17.00 hod. Pro příchozí jsou připraveny netradiční deskové hry, soutěže a turnaje a další aktivity pro vyplnění volného času.

 

Pro oddíly, školní výlety (pro nenáročné) nabízíme prostory klubovny k ubytování na víkendové akce:

 

     V objektu jsou 4 místnosti, a velká chodba, které v případě ubytování slouží jako místnosti na spaní , ve vlastním spacáku na zemi (koberec) na molitanových podložkách,  kuchyňka s částečným vybavením pro nenáročné vaření a jídelnu. Součástí objektu je sociální zařízení, tekoucí voda a sprchový kout (zatím v plánu). Kapacita 15 - 20 osob.

 

Klubovna se nachází v areálu nemocnice, asi půl hodiny cesty z nádraží ČD, nebo 10 minut od zastávky Jaroměř. (z nádraží přes kruhový objezd "Na Špici, zde odbočit doleva (silnice na Dvůr Králové). Následuje asi 400 metrů rovné cesty Na Cihelnách a na křižovatce je tento objekt.   a

Ve městě můžete navštívit městské muzeum, železniční muzeum , nebo si prohlédnout pevnostní opevnění a podzemní chodby v Josefově. V Josefově je otevřena nová expozice Prvního vojenského-historického muzea M. Frosta. Z klubovny se dají pořádat výjezdy do okolí Jaroměře - zámek Kuks, ZOO Dvůr Králové nad Labem, lázně Velichovky a Ratibořice u České Skalice.

 

    Informace k obsazení klubovny a rezervace ubytování:

 

                pohoda.jaromer@seznam.cz.